top of page
suche rośliny

Opinie klientów

Przeczytaj co o mnie piszą i dołącz do grona zadowolonych klientów.

4.png

Polecam całym sercem.

Pani Marta jest bardzo zaangażowana w to co robi i robi to świetnie. Potrafi bezbłędnie wstrzelić się potrzeby i znaleźć odpowiedni styl, nawet jeśli nie wie czego się chce - patrząc na gotowy projekt okazuje się że dokładnie o to chodziłoSłuży dobrą radą i doświadczeniem, projekty są życiowe i funkcjonalne a nie "tylko ładnie wyglądają".

Współpracę oceniam 10/10!

Joanna W.

Z całego serca możemy polecić usługi Pani Marty. Projekt dotyczył remontu mieszkania o dosyć nietypowym układzie. Pani Marta podeszła do tematu bardzo profesjonalnie, wsłuchała się w nasze pomysły, sama wiele doradziła i po wykonaniu bardzo dokładnych pomiarów i zdjęć wzięła się do projektu. Już po otrzymaniu pierwszych propozycji wiedzieliśmy, że będzie bardzo dobrze. Zawsze miała czas aby konsultować z nami każdy szczegół i uwzględniać go w projekcie. Efekt końcowy zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Otrzymaliśmy dokładną wizualizację przestrzeni oraz dodatkowo wykonane plany instalacji i detali. Ponadto dołączona jest lista wyposażenia i elementów takich jak panele, terakota czy sztukaterie wraz z linkami do sklepów. Jest to bardzo pomocne. Reasumując, współpraca, kontakt, terminowość i jakość wykonanej usługi na 5.

Salon 2.png

Gutin T.

1.png

Joanna Z.

Wybór mt.STUDIO to strzał w ''dziesiątkę''. Potrzebowałam pomocy przy aranżacji całego mieszkania na poddaszu. Zaangażowanie i pomoc Pani Marty bezcenne, zebrała wszystkie moje pomysły w spójną całość. Pomaga przy zakupach, słucha i uwzględnia potrzeby inwestora. Dostałam piękny projekt z wizualizacją 3D wraz z zestawieniem materiałów i mebli włącznie z miejscem ich zakupu. Pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Polecam w 100 % . Ne pewno wrócę do mt.STUDIO Marta Ternowoj.

Pani Marta Ternowoj projektowała dla mnie salon, który został wyremontowany dokładnie według projektu. Współpraca układała się doskonale, efekt przeszedł nasze oczekiwania. Projektantka wzięła pod uwagę wszystkie moje sugestie, dobrała odpowiednie materiały, nawet otrzymałam listę zakupów z linkami do sklepów. Podczas remontu odpowiadała na dodatkowe pytania moje i wykonawców. Pokój zachwyca teraz swoim wyglądem i funkcjonalnością. Ze względu m.in na odległość cała komunikacja odbywała się online. Już nie wyobrażam sobie remontowania według własnej koncepcji, szkoda czasu i pieniędzy, lepiej zwrócić się do Profesjonalistki. Jeszcze raz bardzo dziękuję, odezwę się przed remontem kolejnych pomieszczeń.

Salon klasyczny.png

Joanna K.

Salon jasny 2.png

Po zaprojektowaniu salonu przez Panią Martę nie tylko bije elegancją i dobrym smakiem, a przy tym dużą funkcjonalnością. Zdecydowanie polecam :-)

Joanna T.

Anita D.

Pani Marta to pełna profesjonalizmu Pani architekt. Jej projekty zapierają dech w piersiach. Wszystko wykonane rzetelnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Służy radą i pomocą. Polecamy wszystkim z całego serca MT Studio 🤗

1.jpg
Kuchnia jasna 2.png

Karolina B.

Pełen profesjonalizm, szybka realizacja, projekt spełnił moje oczekiwania. Polecam.

bottom of page